Referencie

4.10.2017

  Vážený pán riaditeľ, 

  V mene celej našej rodiny by sme chceli poďakovať za výborne služby pri riešení hypotekárného úveru na financovanie nášho rodinného domu pani Monike Janíčkovej Hanzesovej. 

Je to odborníčka na vysokej úrovni ochotná za klientom vycestovať .Vďaka pani Janíčkovej Hanzesovej, ktorá má prehľad vo svete financií a hypotekárnych úverov bývame v našom novom dome. V budúcnosti pani Janíčkovú Hanzesovú a vašu spoločnosť určite odporučím svojím známym. Je to profesionálka vo svete financií, ktorá dokáže vždy s ochotou pomôcť splniť sen svojim klientom .Ešte raz veľká vďaka. 

 

                   S pozdravom rodina Osvaldová ,Trenčín.

21.7.2017

Vážená spoločnosť Broker Consulting a.s.,

radi by sme s priateľkou poďakovali za výborné služby Moniky Janíčkovej Hanzesovej. Riešili sme najvhodnejšieho finančného partnera pre dofinancovanie stavby rodinného domu a po osobných stretnutiach s bankami sme radšej stavili na nezávislé finančné poradenstvo. Na Mominku sme dostali odporúčanie a od prvého telefonátu pružne reagovala na naše požiadavky. Nabitá informáciami vedela zodpovedať každú otázku, pridávala zaujímavosti a doporučenia. Získali sme cenné a bežne nedostupné rady, najdôležitejšie, že všetko v náš prospech. Vďaka otvorenému prístupu sme získali pomoc a podmienky, ktoré by sme bežne nedostali a zotreli sa nám predsudky o finančnom poradenstve. 

Mgr.art. Peter Ďuriš a Katarína Geregová

15.3.2017

Ján Oláh,
 
Oláh mi po komplexnej analýze finančnej situácie vypracoval ponuku na zabezpečenie mojej budúcnosti z finančného hľadiska. Pripravil mi prehľad sporení do fondov, z ktorých som si mohol vybrať a pomohol mi nastaviť životné poistenie, tak ako potrebujem. Okrem toho viem, že sa naňho môžem spoľahnúť aj v oblasti podnikateľských financií a podporil ma aj pri riešení hypotekárneho úveru. Vďaka jeho širokého prehľadu vo svete financií môžem svoje voľné finančné prostriedky zužitkovať efektívne.
 
Ing. András Meszáros., IT špecialista, Bratislava

15.3.2017

Ďakujem Jurajovi Huňavému,
 
Juraj je môj strýko a som rád, že sme ho spolu s mojou priateľkou, mojou budúcou manželkou navštívili.Sme veľmi spokojní, pretože bývame v novom byte, máme prehľad o svojich prímoch a výdavkoch a presne vieme, čo musíme robiť,aby sme naše finačné záväzky zvládli. Juraj nám veľmi jednoducho vysvetlil, ako funguje svet financií, nastavil nám predčasné splatenie úveru, rizikové životné poistenie šité na mieru a naše možnosti. Zároveň vieme ,že sa na Juraja môžeme kedykoľvek spoľahnúť.
 
Ing.Vojtech Winter, Trnava

25.1.2016

Vážený pán Rusňák,
 
dovoľujem si Vás informovať o službách Vašej spolupracovníčky pani  Moniky Janíčkovej Hanzesovej.
Mal som problém s vybavením refinancovanie hypotéky v banke . Vybavoval som si najprv všetko sám.  Pre banku však nebola vhodná nehnuteľnosť,  ktorou som chcel ručiť. 
Kolega mi odporučil obrátiť sa na pani Janíčkovú Hanzesovú, ako na odborníčku, ktorá sa vie v danej problematike dobre orientovať.
S pani Janíčkovou Hanzesovou som sa stretol v priebehu pár dní od prvého kontaktu a to pricestovala niekoľko sto kilometrov.
Do týždňa ma informovala,  že hypotéka je schválená a dnešný deň už mám peniaze na účte.
 
Môžem povedať,  že som bol pozitívne prekvapený akým spôsobom mi boli poskytnuté služby. Sám robím vo finančnom sektore od roku 2001 (3 roky poistný trh a 11 kapitálový). Rád Vám píšem,  že v budúcnosti,  ak bude u mojich známych potreba pomôcť s hypotékou,  odporučím pani Janíčkovú Hanzesovú.
 
S pozdravom
 
Tomáš z Bratislavy