Danka Barteková odporúča

 

 

 

 

Danka Barteková  slovenská reprezentantka v streleckej disciplíne skeet. Držiteľka  svetového rekordu a bronzová medailistka z letných olympijských hier v roku 2012.

 Hrdý partner Broker Consulting, a.s.

„Finančného konzultanta som vôbec nehľadala. Konzultant zo spoločnosti Broker Consulting si ma našiel sám. Broker Consulting zapôsobila na mňa solídnosťou a stabilitou.  Rozhodla som sa, že si  nechám poradiť v oblasti, ktorej až tak nerozumiem. Finančné plánovanie mám však tak trošku v sebe, vždy som hospodárila s peniazmi rozumne a šetrne. Avšak zostaviť si svoj vlastný finančný plán,  by som si netrúfla.  Vo veciach mám rada systém, preto som možnosť vytvorenia finančného plánu do budúcnosti uvítala.

Konzultant  mi zostavil môj osobný Finančný plán, presne na mieru podľa cieľov  a čo od hospodárenia so svojimi financiami očakávam. Teším sa, že teraz mám všetko na papieri a viem, čo môžem od svojich peňazí očakávať a čo konkrétne si môžem dovoliť.

Vyznať sa vo svete finančných produktov je dnes takmer nemožné pre človeka, ktorý sa tým nezaoberá. Podľa môjho názoru, ak chcem mať niečo urobené poriadne, mala by som  to zveriť človeku, ktorý v tejto oblasti pracuje a rozumie jej. Preto som aj svoje financie zverila niekomu, kto každodenne sleduje ponuky produktov, vyzná sa v spleti finančných služieb a vie mi zo svojej skúsenosti poradiť to, čo je pre mňa najlepšie – Broker Consulting“.