OK Sporenie

Mať peniaze v dostatočnej výške a včas, získavať úroky namiesto ich platenia, to sú hlavné prínosy služby OK Sporenie.

Nezmeníme cenu vašich finančných cieľov. Dokážeme však k nim nájsť výrazne úspornejšiu cestu a získať pre vás v neprehľadnej ponuke finančncýh produktov v priemere o 2 % vyšší úrok alebo výnosy. Jednoduchým spôsobom si tak pripravíte peniaze na vzdelávanie vašich detí alebo ich štart do života. Zistite s našim konzultantom o koľko viac získate práve vy.

 

Aký je váš prístup k úsporám?

  • Máte k dispozícii dostatočné množstvo prostriedkov na preklenutie doby pri neočakávanej strate zamestnania či v prípade dlhodobejšej pracovnej neschopnosti?

  • Akým úrokom sú úročené vaše prostriedky na bežnom alebo sporiacom účte?

  • Akým spôsobom sporíte svojim deťom na štúdia alebo na štart do života? Budú im stačiť tieto prostriedky?

  • Kde si sporíte na svoje ciele akými sú napr. zahraničná dovolenka, nový automobil, nové vybavenie domácnosti? Sú tieto peniaze úročené skutočne najvyšším možným úrokom?

Ako vám môže pomôcť konzultant spoločnosti Broker Consulting?

Chcete žiť bez obáv a mať istotu, že sa vaše osobné plány zmenia na skutočnosť? Prenechajte tieto starosti finančnému konzultantovi spoločnosti Broker Consulting a venujte viac času príjemnejším veciam. Na naše riešenia  sa môžete  plne spoľahnúť.

Výhody služby OK Sporenie

  • Garancia výhodnosti - naše služby sú bezplatné. Napriek tomu vám na sporiacich produktoch dokážeme získať v priemere o 2 % vyšší výnos.

  • Garancia istoty - spolupracujeme len so silnými finančnými inštitúciami s vysokým ratingom a profesionálnym prístupom ku klientom.

  • Garancia osobného prístupu. Stratégiu pre vás pripravíme s ohľadom na vaše potreby aj váš rizikový profil.

  • Garancia kvality. Na kvalitu poskytovaného riešenia dohliada tým produktových analytikov.

  • Garancia férového jednania. Fair-play patrí medzi hlavné motto našej spoločnosti. Pri odporúčanom riešení sa dozviete všetky dôležité informácie, vrátane prípadných rizík. Ktorýkoľvek z našich klientov v prípade pochybností o odporúčanom riešení má možnosť obrátiť sa na etickú komisiu. .

  • Garancia dohľadu. Naši konzultanti disponujú všetkými zákonom stanovenými oprávneniami. Sme členmi Asociácie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov AFISP, ktorá dohliada na kvalitu poskytovaných služieb na finančnom trhu.

Chcete vedieť, aké výhody môže priniesť práve vám služba OK Sporenie?Kontaktujte nás.

Červené hodnoty sú povinné

CAPTCHA
Ochrana proti spamu, opíšte nižšie uvedené znaky
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.