OK Renta

Keď sa zaoberáte tým, kedy odídete do dôchodku a ako sa vám bude s nízkymi príjmami žiť, odpovede získate vďaka službe OK Renta. Prostredníctvom služby OK Renta si svoj vek do dochôdku zvolíte sami.  Sami si určíte tiež výšku mesačného príjmu. Podľa našich skúseností rentu môže dosiahnuť v priebehu 15 - 25 rokov 9 z 10 ľudí. Finanční konzultanti Broker Consulting vám pripravia efektívny návod, ako na to.

Ako ste vy pripravení na budúcnosť?

  • Dokážete úspešne vykonávať svoje povolanie až do 70-ky ? Počítate s tým, že bez nasporených prostriedkov pravdepodobne budete musieť aj po šesťdesiatke podstupovať rekvalifikačné kurzy a hľadať si novú prácu?

  • Dokázali by ste v súčasnosti vyžiť z priemerného starobného dôchodku vo výške 400 €?

  • Získavate pri svojich produktoch skutočne maximálnu výšku štátnych príspevkov?

Ako vám môže pomôcť konzultant Broker Consulting?

Chcete žiť bez obáv z toho, čo na vás čaká v pokročilom veku? Chcete získať dôchodok skôr, než určuje štát? Práve to vám pomôže dosiahnuť konzultant spoločnosti Broker Consulting. Vaše financie sú u nás v dobrých rukách. Dôkazom môže byť skutočnosť, že naše riešenia osobných financií pravidelne získavajú významné ocenenia. Vyskúšajte financovať svoju starobu s nami.

Výhody služby OK Renta

  • Garancia výhodnosti - naše služby sú bezplatné. Na investičných produktoch neplatíte žiadne poplatky naviac.

  • Garancia istoty - spolupracujeme len so silnými finančnými inštitúciami s vysokým ratingom, ktoré vykazujú vysokú stabilitu.

  • Garancia kvality - naše riešenia pravidelne získavajú významné ocenenia v nezávislých testoch. Na kvalitu poskytovaných riešení dohliada tým analytikov.

  • Garancia férového jednania. Fair-play patrí medzi hlavné motto našej spoločnosti. Pri odporúčanom riešení sa dozviete všetky dôležité informácie, vrátane prípadných rizík. Ktorýkoľvek z našich klientov môže v prípade pochybností o ponúkanom riešení obrátiť sa na našu etickú komisiu.

  • Garancia dohľadu. Naši konzultanti disponujú všetkými zákonom stanovenými oprávneniami. Sme členmi Asociálcie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov AFISP, ktorá dohliada na kvalitu poskytovaných služieb na finančnom trhu.

Chcete vedieť, aké výhody môže služba OK Renta priniesť práve vám? Neváhajte  kontaktovať nás.

Červené hodnoty sú povinné

CAPTCHA
Ochrana proti spamu, opíšte nižšie uvedené znaky
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.