OK Finančný plán

Finančný plán je najmodernejšou a klientmi najviac preferovanou službou. Na základe podrobnej analýzy vašej situácie získate návod ako si splniť svoje strategické finančné ciele pomocou efektívnych finančných produktov, ktoré sú k dispozícii na trhu. Finančný plán je vytváraný jedinečným softwérom "OK Finančný plán". Zohľadníme váš vzťah k riziku a už dojednané produkty, pričom vám prispôsobíme riešenie na mieru.

 

Výhody služby OK Finančný plán:

  • Služba je bezplatná.

  • Výber pre vás skutočne výhodných produktov. Každý OK Finančný plán je unikátny a zostavený na mieru každému klientovi zvlášť. Dosiahnutie pre vás výhodného riešenia zabezpečuje výber z niekoľkých stoviek produktov poskytovaných finančnými  spoločnosťami, s ktorými spoločnosť Broker Consulting spolupracuje.

  • Bezpečnosť uložených prostriedkov. Služba OK Finančný plán obsahuje silné finančné inštitúcie s vysokým ratingom, ktoré vykazujú vysokú kvalitu produktov a profesionálny prístup ku klientom.

  • Trvalá starostlivosť a dlhodobý servis. Pri službe OK Finančný plán je samozrejmosťou pravidelný bezplatný finančný servis, ktorý vám umožňuje včas reagovať na zmeny vo vašej finančnej situácii a tiež aj na zmeny na finančných trhoch. Máte sa vždy na koho obrátiť.

Čo obsahuje služba OK Finančný plán?

OK Zabezpečenie

Existujú situácie, ktoré vám môžu priniesť komplikácie a stoja peniaze. Aj v týchto chvíľach sa môžete spoľahnúť na svoj Finančný plán. OK Zabezpečenie vnáša do vášho rozpočtu kľud a istotu, že budete mať dostatok finančných prostriedkov v situácii, kedy vám živel zničí domov alebo nastanú zdravotné komplikácie. Hlavným cieľom OK Zabezpečenia je udržať si váš život bezstarostným tak, ako je to len možné. Naši klienti v rámci OK Zabezpečenia naviac ušetrili na poistných produktoch v priemere o 20 % .

OK Sporenie

Hlavným cieľom OK Sporenia je zabezpečenie toho, aby ste mali vždy včas k dispozícii prostriedky nevyhnutné k uhrádzaniu bežných výdavkov pri výpadku vášho príjmu. Rovnako dôležité je však aj to, aby sa vám tieto prostriedky úročili najvyšším možným úrokom a aby boli tieto prostriedky uložené v bezpečí. Klienti využívajúci OK Sporenie dosiahnu v priemere o 2 % vyššie výnosy.

OK Bývanie

Hlavných prínosov OK Bývania pre vás je niekoľko. Záleží na tom, v akej časti financovania bývania sa nachádzate. Splácate už úver na bývanie? V tom prípade vám OK Bývanie pomôže s maximálnym možným znížením splátky existujúceho úveru. Plánujete vlastné bývanie? Potom vám OK Bývanie pomôže so zabezpečením pre vás najvýhodnejšieho úveru na bývanie. V reči čísiel to potom znamená, že v rámci OK Bývania môžete na splátke úveru ušetriť v priemere 20 € mesačne.

OK Renta

Chcete si dopriať dôchodok v dôstojných podmienkach? Chceli by ste ísť na dôchodok skôr ako vám to umožní štát? Presne to sú úlohy služby OK Renta, ktorá vám zaistí bezpečné a výhodné uloženie prostriedkov určených na spokojnú starobu. Cieľom tejto služby je tiež nasporenie prostriedkov potrebných k zabezpečeniu nadštandardných podmienok na dôchodok v čo najkratšom možnom horizonte. Pritom vieme z vlastnej skúsenosti, že 9 z 10 klientov môže dosiahnuť finančnú nezávislosť to znamená stav, kedy ste schopní žiť len z nasporených prostriedkov, v horizonte 15 - 25 rokov.

Ako prebieha realizácia OK Finančného plánu?

1. Prvá schôdzka s finančným konzultantom Broker Consulting

Prvá schôdzka s finančným konzultantom Broker Consulting prebehne na základe vášho dopytu alebo na odporúčanie vašich priateľov a známych, ktorí boli so službou spokojní. Na tejto schôdzke uskutoční finančný konzultant analýzu všetkých dôležitých údajov. Jedná sa najmä o vaše strategické ciele, hospodárenie v domácnosti a vaše existujúce finančné produkty.

2. Predstavenie Ok Finančného plánu

Na druhej schôdzke vám finančný konzultant Broker Consulting zrozumiteľne predstaví váš OK Finančný plán. Zistíte, kde a koľko ušetríte, aké výnosy vás čakajú a kedy si splníte vaše strategické ciele. Spoločne doladíte detaily a potom, ak bude váš OK Finančný plán spĺňať vaše predstavy, poskytne vám finančný konzultant Broker Consulting plnú asistenciu pri jeho realizácii.

3. Následná starostlivosť a aktualizácia OK Finančného plánu Broker Consulting

Život je plný zmien, ak sa prihodí vo vašej rodine udalosť, ktorá má vplyv na nastavenie finančného plánu, finančný konzultant Broekr Consulting uskutoční s vami aktualizáciu vášho OK Finančného plánu tak, aby ste aj naďalej efektívne využívali finančné produkty a zároveň ste si mohli ďalej plniť svoje ciele. Súčasťou OK Finančného plánu je aj bezplatná následná starostlivosť, ktorú konzultant Broker Consulting pravidelne uskutočňuje raz ročne alebo ak si to vyžaduje situácia. .

Nezáväzná konzultácia OK Finančného plánu

Červené hodnoty sú povinné
CAPTCHA
Ochrana proti spamu, opíšte nižšie uvedené znaky
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.