OK Bývanie

Hlavným cieľom OK Bývania je výhodné financovanie kúpy vlastnej nehnuteľnosti. Táto služba sa pritom sústreďuje na všetky etapy kúpy vlastnej nehnuteľnosti, tzn.

  1. fáza - obdobia pred kúpou vlastnej nehnuteľnosti. Príprava v podobe vytvorenia optimálneho množstva finančných prostriedkov tak, aby bol pre vás následne čerpaný úver na bývanie čo  najvýhodnejší a čo najmenej  zaťažoval váš rodinný rozpočet.

  2.  fáza - vybavenie a čerpanie úveru na bývanie. Jednanie s bankami o pomienkach úveru, vrátane jeho ceny (úrok, poplatky). Následné čerpanie najvýhodnejšieho úveru na bývanie a následný servis v priebehu čerpania tohto úveru.

  3. fáza - servis - komunikácia s bankou o zmenách a neočákávaných okolnostiach vo vašom živote (napr. pri strate zamestnania). Zabezpečenie najvýhodnejších podmienok na konci fixácie úrokovej sadzby hypotekárneho úveru, sprostredkovanie iného, výhodnejšieho úveru prípadne refinancovanie existujúceho úveru na bývanie.

Pokles rastu cien nehnuteľností odradil tých, ktorí sa pri kúpe nehnuteľností spoliehali na ľahký zárobok. Kúpa vlastného bývania však stále patrí medzi základné potreby bežného občana.

Ako máte svoje bytové potreby zabezpečené vy?

  • Z akých zdrojov budete platiť nájomné v dobe, keď budete na dôchodku v prípade, že sa rozhodnete nekúpiť si vlastné bývanie? A to v podmienkach rastúceho nájomného avšak pri klesajúcej reálnej výške štátneho dôchodku. Koľko máte nasporené na kúpu vlastného bývania v budúcnosti? Rozdiel medzi splátkami úverov s doložením vlastných prostriedkov a bez doloženia vlastných prostriedkov sa aj v prípade malých úverov pohybuje rádovo v desiatkach € mesačne, pri vyšších úveroch v stovkách € mesačne. Akú sumu platíte mesačne za svoj existujúci úver na bývanie? Uvítali by ste zníženie tejto sumy o 20 €? Práve to je suma, ktorú dokáže v priemere konzultant spoločnosti Broker Consulting ušetriť svojim klientom na splátke úveru na bývanie. Máte pripravené všetky podklady k rokovaniu s bankou a končí vám fixácia úrovkovej sadzby? Príjmete aj nevýhodné podmienky v ďalšom fixačnom období alebo budete chcieť ušetriť? Z akých zdrojov budete splácať svoj existujúci úver na bývanie v prípade straty zamestnania, úrazu, dlhodobej choroby, invalidity alebo dokonca smrti? Bývate v prenajatom byte, z akých zdrojov budete v prípade týchto nepríjemných životných udalostí platiť prenájom tejto nehnuteľnosti?

Ako vám môže pomôcť konzultant spoločnosti Broker Consulting

Či už úver na bývanie máte alebo ho len plánujete, je konzultant spoločnosti Broker Consulting tým, kto vám zabezpečí, aby sa pre vás úver na bývanie nestal ďalším stresom. O výhodách silného zázemia spoločnosti Broker Consulting a kvalitách našich konzultantov svedčia nielen slová, ale aj celkový objem úverov, ktorý sme sprostredkovali našim klientom. Priemerná úspora na úvere na bývanie pritom bola v porovnaní s konkurenciou 20  € mesačne.

Výhody služby OK Bývanie

  • Garancia výhodnosti. Naše služby sú bezplatné. Na úveroch na bývanie vám pritom dokážeme ušetriť v priemere 20 € mesačne.

  • Garancia istoty. Spolupracujeme len so silnými finančnými inštitúciami s vysokým ratingom, ktoré vykazujú vysokú kvalitu produktov.

  • Garancia kvality. Na kvalitu poskytovaného riešenia dohliada tým produktových analytikov.

  • Garancia férového jednania. Fair-play patrí medzi hlavné motto našej spoločnosti. Pri ponúkaných riešeniach sa dozviete všetky dôležité informácie, vrátane prípadných rizík. Ktorýkoľvek z našich klientov v prípade pochybností o ponúkanom riešení môže sa obrátiť na našu etickú komisiu.

  • Garancia dohľadu. Naši konzultanti disponujú všetkými zákonom stanovenými oprávneniami. Sme členmi Asociácie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov AFISP, ktorá dohliada na kvalitu poskytovaných služieb naprieč celým finančným trhom.

Chcete vedieť, aké výhody vám môže služba OK Bývanie priniesť? Neváhajte nás kontaktovať.

Červené hodnoty sú povinné

CAPTCHA
Ochrana proti spamu, opíšte nižšie uvedené znaky
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.