Aktuality

finančná gramotnosť

Finančná gramotnosť učiteľov

Na Strednej zdravotníckej škole v Nových Zámkoch sa spoločnosť Broker Consulting, a.s. zapojila do projektus názvom „Podpora organizačného zabezpečenia vzdelávania pedagogických zamestnancov v oblasti finančnej gramotnosti a výchovy k podnikaniu na rok 2017“. Vzdelávací program vychádzal z požiadavky zvýšenia finančnej gramotnosti pedagógov na slovenských školách.

byvanie a hypotéka

Stali ste sa majiteľom bytu?

Kupujete byt, na ktorý si  požičiate peniaze od banky. V kúpnej zmluve nezabudnite na podmienky záruky ako aj postup pri reklamácii. Zároveň si dobre si preštudujte aj Zmluvu o výkone správy so správcom bytového domu. Nezabudnite však sledovať situáciu v oblasti hypoték. "Využite novú taktiku bánk", radí  Branislav Sedilek -  hypotekárny špecialista Broker Consulting, a.s.

Prečítajte si v poradni tu:  http://www.stavebnictvoabyvanie.sk/aktuality/3324-stali-ste-sa-majitelom...

OK Karta Broker Consulting Diners club

DINERS CLUB PURE +

inteligentna domacnost poistenie

Ani inteligentný domov nie je bez rizika

Rozhodli ste sa pre inteligentnú domácnosť? Možno vám začalo vŕtať v hlave, ako toto nadštandardné vybavenie vášho domu či bytu zohľadniť pri uzatváraní poistnej zmluvy. Ako si poradiť s touto otázkou a ako postupovať pri uzatváraní poistnej zmluvy? Odpovede  od Jany Ivaničovej - produktovej manažérky Broker Consulting, nájdete v článku..

kupa bytu uver

Aké sú možnosti financovania kúpy nehnuteľnosti?

Platíte  za prenájom a rozmýšľate o vlastnom bývaní. Chceli by ste si kúpiť byt približne za 100 000 €,  pričom Váš čistý mesačný príjem je asi 800 €. Banky síce lákajú klientov na nízke úrokové sadzby za hypotéky, zároveň však sprísnili podmienky na ich dosiahnutie. Aké sú možnosti financovania kúpy nehnuteľnosti? Prečítajte si v poradni Broker Consulting tentokrát so Zdenkom Batrlom.

Stránky