Aktuality

osobitne financne vzdelavanie Broker Consulting

Osobitné finančné vzdelávanie

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. bola na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska dňa 13.3.2018 zapísaná do registra poskytovateľov osobitného finančného vzdelávania. Na základe uvedenej skutočnosti začne spoločnosť Broker Consulting, a.s. poskytovať Osobitné finančné vzdelávanie dňom 29.3.2018. Viac informácií nájdete v časti osobitné finančné vzdelávanie.

Dokument v PDF

Termíny Osobitného finančného vzdelávania Broker Consulting, a.s.

prenájom hypotéka nehnuteľnosti

Ste pripravený na hypotéku alebo na prenájom?

Mladí ľudia po skončení školy často riešia otázku bývania. Niektorí zostávajú v pohodlí u rodičov, niektorí  si vyskúšajú  prenájom alebo rozmýšľajú aj nad vlastným bývaním.

finančná gramotnosť

Finančná gramotnosť učiteľov

Na Strednej zdravotníckej škole v Nových Zámkoch sa spoločnosť Broker Consulting, a.s. zapojila do projektus názvom „Podpora organizačného zabezpečenia vzdelávania pedagogických zamestnancov v oblasti finančnej gramotnosti a výchovy k podnikaniu na rok 2017“. Vzdelávací program vychádzal z požiadavky zvýšenia finančnej gramotnosti pedagógov na slovenských školách.

byvanie a hypotéka

Stali ste sa majiteľom bytu?

Kupujete byt, na ktorý si  požičiate peniaze od banky. V kúpnej zmluve nezabudnite na podmienky záruky ako aj postup pri reklamácii. Zároveň si dobre si preštudujte aj Zmluvu o výkone správy so správcom bytového domu. Nezabudnite však sledovať situáciu v oblasti hypoték. "Využite novú taktiku bánk", radí  Branislav Sedilek -  hypotekárny špecialista Broker Consulting, a.s.

Prečítajte si v poradni tu:  http://www.stavebnictvoabyvanie.sk/aktuality/3324-stali-ste-sa-majitelom...

OK Karta Broker Consulting Diners club

DINERS CLUB PURE +

inteligentna domacnost poistenie

Ani inteligentný domov nie je bez rizika

Rozhodli ste sa pre inteligentnú domácnosť? Možno vám začalo vŕtať v hlave, ako toto nadštandardné vybavenie vášho domu či bytu zohľadniť pri uzatváraní poistnej zmluvy. Ako si poradiť s touto otázkou a ako postupovať pri uzatváraní poistnej zmluvy? Odpovede  od Jany Ivaničovej - produktovej manažérky Broker Consulting, nájdete v článku..

Stránky